ПРО НАС

Привіт! «Від себе» – це медіа-платформа, де публікуються тексти про вас, нас і все навколо. А об'єднує це все – Маріуполь, наше рідне місто.

Засновникам цієї платформи дуже не вистачало лайфстайл формату, який би показував реалії "індустріального центру" на Сході нашою країни. Тому, ми створили ресурс, який має на меті показати, чим живуть маріупольці, які ідеї та ініціативи перетворюють місто на краще. 

  • Ми НЕ транслюємо ідеї насильства, релігійної та расової нетерпимості, а також гомофобії, ейджизму, сексизму та будь-яких інших видів дискримінації.
  • Будь-які комерційні матеріали маркуються як «промо», «партнерський матеріал» або «спецпроект».
  • Думки й погляди, висловлені авторами/коментаторами/блогерами у текстових публікаціях, можуть не збігатися із думками й поглядами редакції «Від себе». 

Часткове використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті дозволяється тільки за умови посилання на vidsebe.media. Для інтернет-видань обов'язковим є пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання.

Гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Повне копіювання інформації, розміщеної на сайті – заборонено.