Люди

Плей-лист на всі випадки життя від арт-менеджерки Галини Балабанової

11.05.2019 12:55
/upload/article/o_1daj4en9661a149ind514qcrkk35.png /upload/article/o_1daj4en9661a149ind514qcrkk35.png
Тетяна Жук Журналістка
Цієї суботи слухаємо підбірку музики від фотографки, координаторки проектів та арт-менеджерки вільного простору «Халабуда» Галини Балабанової. Їй дуже подобається Г'ю Лорі, найбільш відомий у світі за серіал «Доктор Хаус», у якому він виконав головну роль. Окрім того, він чудовий музикант

1. Gabin – Into My Soul. Трек, з якого фя починаю свій день. Люблю їх, бо завжди заряджають позитивом на день. Весела, ритмічна і мелодійна – те, що треба після смачної кави.


2. Red Hot Chilli Peppers – Hump de Bump. Трек, який грає в машині або навушниках, коли я за рулем чи йду пішки. Перці завжди пробуджують активність та не заважають думати про щось своє, поки долаєш дорогу. Ну і їхні ударні та гітари дуже пасують під нерівності поверхні під ногами-колесами.


3. Carlos Santana – Smooth. Трек, який безкінечно можна слухати на повторі. Бо вже стало класикою – красивезний вокал та гітара. Сюди ж можна сміливо записувати усього Френка Сінатру. Знаю купу людей, які не доганяють джаз, але Сінатру люблять всі.


4. The Prodigy – Spitfire. Музичне guilty pleasure, слухати соромно, але зупинить не можу. Мені ні за що не соромно, люблю різну музику.


5. Hugh Laurie – Wild Honey. Пісня, якій неможливо не підспівувати. Я обожнюю Г'ю Лорі. Минуло 7 років з того часу, як я не потрапила на його концерт з прекрасними Copper Bottom Band. Картаю себе вже восьмий рік за «ощадливість»… Ніколи не економте на концертах улюблених музикантів! Особливо, якщо це Лорі!


6.  Depeche Mode – World In My Eyes. Трек, під який комфортно працювати. І майже все з  Depeche Mode, особливо з ранніх альбомів. Особливо люблю World in my eyes. За голос Дейва Гехана я могла б вийти заміж.


7. Hugh Laurie – Protest Song. Трек, який міг би стати саудтреком до сесії міської ради (якщо б там можно було слухати музику). Просто послухайте, якщо не чули раніше. Там золоті слова.


8. Boris Brejcha. Універсальна музика для довгої дороги у подорожі. Boris Brejcha – це чудовий мінімал, який би альбом ви не взялись слухати. Ненапряжний, чистий та красивий звук, який можна слухати доооовго-довго.


9. Buddy Guy – I Put a Spell On You. Трек, під який хочеться рятувати світ. Глибокий чоловічий голос, який звучить мов хриплий сакс – ось що мотивує на звершення та якісну роботу зі спасіння світу.


10. Плач Єремії – Вона. Пісня-гімн свого покоління. Пісня, яка змусила вивчити українську багатьох.


11. Eminem – Slim Shady. Трек, під який можна було б зробити важливу промову. Іф ю ноу вот ай мін.

Коментарі